Водостічні Системи

Profil

Підприємство з виробництва водостічних систем з ПВХ PROFiL ® було засноване в 1982 р. В даний час це сучасна фабрика, що продає свої продукти по всій Польщі, України, Росії та Білорусії. Водостічні системи Profil ® призначені для відводу води з даху будинків та споруд будь-якого архітектурного планування. Елементи і деталі системи виконані з високоякісного ПВХ, до складу якого входять спеціальні добавки, які забезпечують підвищену пластичність матеріалу, а також його стійкість до УФ випромінювання.

Водостічні системи PROFiL ® 90, PROFiL ® 130 призначені для відводу води з дахів загальною площею відповідно 70 та 110 м 2 при використанні однієї труби. Якщо площі даху більше зазначених, то необхідно збільшити кількість водостічних труб або змінити їх розміщення. Зазначені величини є результатом спеціальних розрахунків, в яких була прийнята інтенсивність атмосферних опадів, рівна 75 міліметрам на годину.

Схема розрахунку площі скату і способів відведення води
Схема розрахунку площі скату і способів відведення води
Struga

Сталеві водостічні системи Struga виробляються в Польщі компанією Bratex Dachy і є одними з найбільш якісних і надійних в Європі. Водостоки Struga виготовлені з шведської сталі з покриттям Prelaq у великій колірній гамі і мають 30-річну гарантію.

Так як водостічна система - це елемент даху, завданням якого є швидке відведення сотень літрів води під час зливи, а в зимовий час витримати сход маси снігу та льоду з даху, то сталеві водостоки Struga справляються з цим найкращим чином.

Водостічні системи Struga підходять до будь-якої скатної покрівлі, а велика кольорова гама дозволяє гармонійно прикрасити загальний дизайн вашого будинку.